Sporcular

Dünya Alpagut Şampiyonaları · 2018–2025

Beş Dünya Alpagut Şampiyonası'nın madalya kazananları. Her sporcunun madalyaları, kazandığı karşılaşmalar ve geldiği protokolle birlikte tüm sonuçları burada.

Sporcu: 1303 · Ülke: 30 · Sonuç: 1715 · Şampiyona: 5

Burada 1303 sporcudan ilk 300'ü yer alıyor; sayfanın kendisinde hepsi listelenir.

SporcuÜlkeŞampiyonalarSonuçlarAltınGümüşBronzGalibiyet
Behbudov ElmirAzerbaycan41071220
Aghayev GanbarAzerbaycan5952218
Kadyrov BakitKırgızistan4770014
Puri ElsavarAzerbaycan3550014
Abbasov AbbasaliAzerbaycan2431014
Huseynov EmilAzerbaycan3523014
Guluzade RashadAzerbaycan4550012
Meric OkyayTürkiye3431012
Gasimzade RamazanAzerbaycan4651011
Isayev IsmayilAzerbaycan3641111
Useynov TuralAzerbaycan3440011
Almaz AkunKırgızistan3431011
Soltanov IslamAzerbaycan2514010
Karimov NurlanAzerbaycan453209
Mursalzade ElnurAzerbaycan332109
Mammadov SananAzerbaycan232019
Huseynli NasibAzerbaycan241309
Ismayilov AbdullaAzerbaycan344008
Mazinov IlhamTürkiye244008
Qasim Ali HasanIrak332108
Tahsin UcarTürkiye355007
Mammadov IlkinAzerbaycan274307
Imran MagaramovRusya243107
Arda Eren IdeciTürkiye352217
Rasulov MakhsumTürkiye232107
Eminov NatigAzerbaycan222007
Mehdiyev BakhtiyarAzerbaycan222007
Omarov TurxaAzerbaycan122007
Aghalarov NihadAzerbaycan232016
Asgarov NijatAzerbaycan222006
Niyazov AkhmadTürkiye222006
Sadigov VahidAzerbaycan122006
Tofidi YadigarAzerbaycan241216
Mohammed Saad Jawad Al-HelilIrak121016
Mansurova AishaAzerbaycan343105
Sarabek ArtykKazakistan232105
Gahramanli VusalAzerbaycan232015
Akhmadli GabilAzerbaycan222005
Ali AlikramAzerbaycan222005
Asadov RufatAzerbaycan222005
Aslanli TanriverdiAzerbaycan222005
Kudaiberdiuulu NursultanKırgızistan122005
Mammadov NurkhanAzerbaycan222005
Seyit Suleyman HeryerTürkiye222005
Svim KaranlikogluTürkiye122005
Yersainuly SanzharKazakistan122005
Garayev AsafAzerbaycan241305
Alijanov SananAzerbaycan331205
Ilimdar IskandarovTürkiye131205
Jafarov AslanAzerbaycan231205
Ali Rza AydiAfganistan121105
Aliyev AliyarAzerbaycan121105
Asadullayev AnarAzerbaycan121105
Timucin GumushkayaTürkiye221105
Muhammed Yusuf TokerTürkiye221015
Rzazade ElmaddinAzerbaycan121015
Ali Mahdi SaidIrak220205
Hasan Sabeeh Jabbar Al-SaedIrak120205
Ceren IdeciTürkiye343104
Alishov RaminAzerbaycan233004
Zeynep UcarTürkiye352124
Aliyev TuralAzerbaycan232104
Karimli TunarAzerbaycan132104
Matin Ghaderpourİran232104
Ozturk BuglemTürkiye132014
Acar Elif EylulTürkiye122004
Goychayev CahidAzerbaycan122004
Ibrahim SaridemirTürkiye222004
Isa KostekliTürkiye222004
Mustafa IshikTürkiye122004
Rabia Ceylin CetinTürkiye222004
Salehov TalehAzerbaycan222004
Sena Nur KurtTürkiye122004
Yagmur KaranTürkiye122004
Jafarov JafarAzerbaycan341124
Guliyev AliAzerbaycan121104
Hanife DucherTürkiye221104
Ibrahimov OrkhanAzerbaycan121104
Kvizhinadze SabaGürcistan221104
Nasibov SahibAzerbaycan221104
Saadettin Gorkem TasTürkiye221104
Dovletov YsamTürkmenistan121014
Gulay AtalanTürkiye121014
Ahmet Talha OkumushTürkiye111004
Ismayilzade RashadAzerbaycan111004
Mehmet Kerem DemirelTürkiye111004
Muhammet Deha KuscuTürkiye111004
Tilepov NurdauletKazakistan111004
Didebulidze GiorgiGürcistan220204
Abbasli AbbasAzerbaycan120114
Hussein KahudhairIrak120114
Omar Bura HunarliTürkiye120114
Hajizade NurayAzerbaycan242203
Abasov SadullaRusya122003
Aliyev AgadedeAzerbaycan222003
Aliyev ValiAzerbaycan222003
Buglem Beril DoganTürkiye122003
Duygu GuzelTürkiye222003
Efe AkerTürkiye122003
Elaheh Taghvaeiİran122003
Gasimov IbrahimAzerbaycan222003
Gojayev EminAzerbaycan222003
Israfilov AliRusya122003
Karimov RasimAzerbaycan222003
Mammadov SamranAzerbaycan122003
Rezaei Sajjadİran222003
Shirinov HazarAzerbaycan222003
Tacmin Ada TuranTürkiye222003
Furkan OzgurTürkiye341213
Abdullah Emre OzturkTürkiye331113
Tan RojinTürkiye231113
Yeskermes BeibarysKazakistan131113
Abbas Raad Hussein HusseinIrak121103
Aitmurat DarkhanKazakistan121103
Efe SayelTürkiye221103
Ege SayelTürkiye221103
Hasan Ali Wraij WraijIrak121103
Hasanli RashadAzerbaycan121103
Ibrahimov NihadAzerbaycan121103
Lesbay AbzalKazakistan121103
Mira CanbekTürkiye121103
Mirach GuranTürkiye121103
Musazade TajeddinAzerbaycan221103
Omer Faruk ChelikTürkiye121103
Sadyikov MuratbekKırgızistan131023
Adilov IbrahimAzerbaycan221013
Bolatkan IslamKazakistan121013
Chachua RatiGürcistan121013
Irem SuTürkiye121013
Talgat MirasKazakistan121013
Zeinab Abidiİran121013
Abdullah Settar ElhacAfganistan111003
Abilkassym BeqgjanKazakistan111003
Akbas EnesTürkiye111003
Aliyev AmidAzerbaycan111003
Aliyev EmilAzerbaycan111003
Aslan OsmanovRusya111003
Bayramli ValehAzerbaycan111003
Behzad Bahariİran111003
Belinay Ejrin KararmishTürkiye111003
Ceylin KurtulushTürkiye111003
Darwish Khabaz SahmarTürkiye111003
David TevzadzeGürcistan111003
Ela KilichTürkiye111003
Eyvazov RaufAzerbaycan111003
Farzaliyev IkramAzerbaycan111003
Gasimli GasimAzerbaycan111003
Gasimov YusifAzerbaycan111003
Guley MertcanTürkiye111003
Hatamli FaganAzerbaycan111003
Isazade AyanAzerbaycan111003
Isazade NovruzAzerbaycan111003
Jafarov ElmanAzerbaycan111003
Jafarov FuadAzerbaycan111003
Karimi Ramyarİran111003
Khurtsidze OniseGürcistan111003
Nabiyev GunduzAzerbaycan111003
Nurahmadov SimranAzerbaycan111003
Qasimov RafiqAzerbaycan111003
Rahim ShikmammadovAzerbaycan111003
Salbishvili GiorgiGürcistan111003
Saxrayev EminAzerbaycan111003
Udiyev YusubRusya111003
Valeri VashakidzeGürcistan111003
Viyan BaysalTürkiye111003
Yessen MussaKazakistan111003
Yolcuyev AydinAzerbaycan111003
Arash KomekchiTürkiye340223
Ali Dheyya Oudah LamiIrak120203
Eymen DucherTürkiye120203
Melis TashkiranTürkiye120203
Metin Oktay UslucukTürkiye120203
Nehir TunaTürkiye220203
Ali Rat AliAfganistan120113
Amrah LomidzeTürkiye120113
Ahadli YaserAzerbaycan110103
Ali Akbar Sadah Salim DaprrajiIrak110103
Ali DemirhanTürkiye110103
Alimehti AlfortisIrak110103
Aliyev BigzodÖzbekistan110103
Armbin Fardinİran110103
Boris VasiliyevRusya110103
Gubut Yigit EfeTürkiye110103
Huseynli AliAzerbaycan110103
Iqor PetrovicRusya110103
Islam GajayevRusya110103
Kamuran IsmayilTürkiye110103
Kerim IshchiTürkiye110103
Muhammed Qasim Khadim Al-DulaimiIrak110103
Petrashvili NikaGürcistan110103
Quliyev FaridAzerbaycan110103
Shmagi DadunashviliGürcistan110103
Suleymanov TurgunAzerbaycan110103
Tamaz GoquadzeGürcistan110103
Yasser Ali AbdelMısır110103
Burak DoganTürkiye220023
Oykunur AvjiTürkiye120023
Sajjad Hadi Jasim JasimIrak120023
Abdelrahman JavadMısır110013
Ahmet Said DolgunTürkiye110013
Bilal Batin KaplanTürkiye110013
Bilal GuvenTürkiye110013
Hakan ShukriKuzey Kıbrıs110013
Joshep RyanABD110013
Karakash IsmayilTürkiye110013
Khanbabo TurabkhanovTürkmenistan110013
Levetskiy DanielRusya110013
Mohsin SheeraniPakistan110013
Muhammed Kamal GabirMısır110013
Muhammet Ruziddin LatifiTürkiye110013
Nebi HabibiTürkiye110013
Onuchin AndreyRusya110013
Osmanov TiolganKırgızistan110013
Ozgur Dogukan OntashTürkiye110013
Petrov SlavikBelarus110013
Ravi ChandarHindistan110013
Urun Egemen ArifTürkiye110013
Aghayev NizamiAzerbaycan232102
Huseynov AliAzerbaycan232102
Madatov YamanAzerbaycan232102
Mirzayeva AyselAzerbaycan132102
Akhmadov HuseynAzerbaycan222002
ArwaPakistan122002
Gulnisa AkkayiogluTürkiye222002
Mammadov UgurAzerbaycan222002
Melis ApaydinTürkiye122002
Muraslzade ElnurAzerbaycan122002
Zumurrud Yousif Mohammed Zark OoshIrak122002
Alasgerova MilanaAzerbaycan131112
Bakhytbek RamazanKazakistan121102
Baran Bartu BagchavanTürkiye121102
Efe Yagiz AktasTürkiye221102
Furkan YaziciTürkiye221102
Hasanov PunhanAzerbaycan121102
Jafarov RaminAzerbaycan221102
Jannat Saadoon Chalawi AlankooshiIrak121102
Kudelia YevheniUkrayna121102
Mina AysanTürkiye121102
Ravan Mustag IdanIrak221102
Sari Hasan MertTürkiye121102
Seyidaliyeva LamanAzerbaycan221102
Seyidov TunjayAzerbaycan121102
Spandiyarov ArmanKazakistan121102
Toprak Ayaz YildirimTürkiye121102
Tursyn NurzhigitKazakistan121102
Yolcuyev AykhanAzerbaycan221102
Abdullah Ahmat Zhora BazarAfganistan121012
Adigozalli SuleymanAzerbaycan221012
Alimurad ZhaparovTürkiye121012
Fatma Naz DogruozTürkiye121012
Jafarzade ElminAzerbaycan221012
Jamilov JavidAzerbaycan221012
Maryam Murtadah Sattar Al-BehadiliIrak121012
Mustafa Bilgehan SekinTürkiye121012
Tuke TugcenazTürkiye121012
Valiyev OrkhanAzerbaycan121012
Abbas Hasan QasimIrak111002
Abbasov AliAzerbaycan111002
Abdul Hadi Deher Abdul Hadi Al-NajjarIrak111002
Abdullayev SeyfullaAzerbaycan111002
Afer EkeTürkiye111002
Aghayev MahammadAzerbaycan111002
Aghayev NazimAzerbaycan111002
Akbarov AyyubAzerbaycan111002
Akhmadov SeymurAzerbaycan111002
Ali Nasif JasimIrak111002
Aliyev RavanAzerbaycan111002
Alizade MuradAzerbaycan111002
Allahverdiyeva SevgiAzerbaycan111002
Almuradov RasimAzerbaycan111002
Amankos AlinurKazakistan111002
Anwer Saad SalmanIrak111002
Aras Bulut KilichTürkiye111002
Arykbay AmirzhanKazakistan111002
Asadov MagomedRusya111002
Asadov VaqifAzerbaycan111002
Asatiani MishaGürcistan111002
Askerli MekanAzerbaycan111002
Ayshe Sumeyye DogruTürkiye111002
Ayshe Yagmur OzturkTürkiye111002
Azra ChaglarTürkiye111002
Babayev MahirAzerbaycan111002
Bakshaliyev OrkhanAzerbaycan111002
Baneen Madhloom Ibrahim JuhaisifIrak111002
Bassidi WafaeFas111002
Bayramali NihadAzerbaycan111002
Bayramzade RavanAzerbaycan111002
Beyaz KaygisizTürkiye111002
Bidzina KldiashviliGürcistan111002
Dalubay AkylbekKazakistan111002
Dandyson JohunKanada111002
Ecrin GargiTürkiye111002
Ecrin TaktakciTürkiye111002
Efe Erden GocrTürkiye111002
Enes MetinTürkiye111002
Fatimah Raad Gatea AlfadhilIrak111002
Furkan SahinTürkiye111002
Gabriel OnianiGürcistan111002
Gasilov ElnurAzerbaycan111002
Ghadir Maher LatifIrak111002

Ghorbani Hamed, Guldeniz Savran, Guram Kvastiani, Hamza Bulut Bayram, Hasanov Kanan, Hasanova Firana, Hatem Saleem Zamil, Hayder Karrar Sabah, Helin Arikan, Heydar Javad Abdulkhadim, Hiba Maher Latif, Hira Jemre Altundag, Huseyn Mert Tuncel, Huseynov Elman, Hussein Sabah Abdulkarem Albatihi, Isayev Israfil, Jalilov Aydin, Kaan Yalcinkaya, Kamran Arkhadov, Karimov Huseyn, Kaya Omer Oguzhan, Kejvan Zandi, Khademi Mahdi, Khaniliyev Raphet, Kurshad Metin Taktakci, Kurtanidze Nikoloz, Kuzucu Melike Ercin, Mamishov Mukhtar, Mammadov Anar, Mammadov Elvin, Mansurov Elshad, Mehmet Bugra Kondal, Melik Tunay Aldemir, Mert Jan Gumush, Meryem Zumranur Aydin, Meva Nur Chopur, Mikayilov Togrul, Mirzayev Amin, Mirzayev Ulvu, Mirzayeva Khalida, Muhammed Aybars Demir, Muhammed Halim Ali, Muhammed Yunus Adina, Muhammet Shuayip El Ali, Murslzade Elnur, Mustafa Qasim Muhammed, Mustafayev Ruslan, Naseb Ullah, Nehir Altun, Nehir Saglam, Neslihan Deniz, Nurgul Gulec, Omar Farruk Caglayan, Orynbassar Anuar, Rabianur Krach, Rahimi Bita, Rzayev Aras, Saba Kupatadze, Sabah Adil Mohammed Mohammed, Safaraliyev Nakam, Safarov Kanan, Saidhan Barut, Saif Jamal Ismael Al-Azzawi, Saif Jamal Ismail, Salamov Elkhan, Salim Muslumov, Samyar Ghaseminejaderaeini, Sert Sevval, Shirinov Vuqar, Shukurov Shamil, Shule Efe, Sinem Tunch, Sukeyna Nur Kunt, Suyinbay Meyrzhan, Tajibay Abdulla, Tapdigli Abalfaz, Tashu Nikolas, Turdybayev Amir, Vugar Aliyev, Yahyayev Tural, Yaren Ersoy, Yasir Abbas Hayal Al-Msharee, Yilmaz Emir Tokat, Zaporotskov Ruslan, Zarbaliyev Nihad, Zeynalabdiyev Huseyn, Zhanalyk Aibek, Zholtayev Amanzhol, Ecrin Gursel, Furkan Temel, Gabil Huseynov, Gurbanov Umid, Hajili Muhammadali, Hajimammadli Tural, Hasan Ali Wraij, Ibrahimov Kamran, Karan Yoleri, Siborov Valerii, Sylybayev Yerzhan, Zeynalli Toghrul, Ali Shamil Atash, Almazov Polad, Andrey Pyatov, Berikuly Bibarys, Bimanov Nurassyl, Hatijenur Kirach, Mahmut Resul Kose, Mammadov Kamil, Mina Akkush, Omer Efe Ozden, Sakdullah Muradi, Abbasli Polad, Abdullayev Ilqar, Ahmed Dhurgham Basim Sadeedi, Ahmet Gench, Ali Mahdi Saeed Al-Farttoosi, Alireza Hassanzadeh, Alizade Kamal, Berad Murad Shahin Er, Bugra Yilmaz, Bulutov Bekjon, Davudov Bakhsheyish, Edgar Temesvari, Eslen Zehra Yerkin, Eydi Emre, Eymen Joshkun, Fahrettin Sagkol, Gokmen Ozaslan, Gulaliyev Rufat, Hagverdiyev Aykhan, Hasanov Rovshan, Ibragim Mussayev, Imamzada Khanan, Kamran Fakhratov, Kaplan Ikranur, Karimov Shamil, Kunduz Berat Salim, Levent Dogru, Maksatbek Uulu Arsen, Mammadov Nihad, Mammadov Samir, Mehmet Emin Chelik, Mehtiyev Fuad, Mina Anka Doguz, Mohammad Sadra Jamshidi, Mohammat Taha Azizimanesh, Muhammed Ammaar Ali, Muhammed Aras Binbir, Mustafa Sabah Maaroof, Nikoloz Muraviovi, Nurdoghan Elvin, Ochicava Aleksandre, Ruslan Shabanov, Rza Museyi, Salamov Rauf, Soleimani Javad, Taha Berk Chaparli, Yildiz Hayrettin, Yunus Emre Ugus, Yusubov Allakhyar, Zekeriyye El Haci Husseyn, Aissazhan Jakhangir, Nursultan Nazirov, Abubakar Muhsin, Ahmed Fathi Sobhi, Ajaj Nassar, Alikulov Ilkhom, Amarsaikhan Emegeti, Ashwin Tharoor, Bahadur Kamal, Baris Yasin Tas, Beren Tahtaji, Bohador Mshami, Chand Alam, Civlik Ali Haktan, Daniel Beridze, Dogan Semi Azim, Dorin Sorescu, Doukan Ilecik, Eftal Akbulut, Elena Sergeeva, Emran Geidarov, Eren Bakhceli, Gabritchidze Zaza, Gaziyev Kamil, Hssein Tareqo Gumar, Hussaini Shawkat Ali, Kadir Emirhan Ilhan, Kasim Arda Tashdemir, Khaydar Mirzoyev, Khurtsidze Mileri, Mammedov Ulugbek, Mohsen Rahimizadeh MansourKhani, Murtadha Salam Mohsin, Mustafa Neajeh Mohammed, Omar Feythullah, Omar Sabri Kankal, Parviz Hosseini, Ramaz Grigalashvili, Sameer Sultani, Saribek Turayev, Semenov Mikhayil, Shandro Sallai, Sheyhmus Bedir, Tagirov Mengen, Tamar Djordjadze, Teyfik Eymen Odabash, Zakradze Gocha, Zumra Colak, Almammadov Nihad, Akgun Gamze Narin, Rahim Mustafa Kureshi, Abdullah Faleh Hasan, Abdullah Mohammed Hussein Hussein, Agakharimli Umid, Akhmadov Elshad, Andrey Semenov, Annamayradov Bayrammyrat, Asgerov Elman, Duisen Ramazan, Elesgerova Milana, Ganiyeva Nigar, Hacier Tuana Kahraman, Hasan Topal, Hasanov Khanan, Menna Mohammed Muhi Muhi, Mina Kalcan, Taher Nagahil, Yunusov Hamza, Alazim Kurbangali, Ali Aydin Cetinkaya, Asadov Ramal, Emir Hikmet Ozturk, Huseynli Musa, Ismayilov Diyar, Mammadov Tural, Nabiyev Mahammad, Nazarzadeh Rozita, Rajesh Pawar, Shynshrbek Almaz, Abbasov Haydar, Abdullah Demir, Aghayev Raul, Ahmet Kan Karabacak, Akkoch Metehan, Ali Haydar Fares, Ali Salih Abd Ali Abd Ali, Alim Muslimov, Aliyev Arif, Aliyev Nuran, Aliyeva Nuray, Allahverdiyev Islam, Almina Kochana, Amir Yasin, Amirhuseyn Ali, Annamuradov Bayrammurad, Askarov Rashad, Aydin Onur Sabahattin, Ayshe Sare Shohret, Ayshenaz Karaoglan, Azizullah, Badgaradze Luka, Bagana Batuhan, Bahari Behzad, Barut Muhammet, Bayramov Nihad, Bereke Islam, Betul Altintash, Beyza Sakarya, Bilge Zeynep Mutlu, Bokhoshi Donya, Bulent Buyuk, Celik Kaan, Cetinkaya Sude Gul, Chagan Chibikci, Damla Ege, Dengiz Huseyn, Dheyaa Oudah Thamer, Donmez Efe Berk, Dunyamaliyev Abbas, Egemen Ocal, Egemen Topcu, El Idrissi Zineb, Elanur Colakoglu, Elvira Mammadova, Emir Bayram, Emir Poyraz Kabaja, Enes Gezer, Eyyubova Leman, Eyyubova Narmine, Fakirullahoglu Mesut, Falah Hasan Hamzah, Fatima Zahra Ibadi, Fatma Karatash, Gahramanli Elsavar, Gasimov Farid, Genc Kaan, George Natobaidze, Godel Berat Ismet, Gulnisa Kayaoglu, Gunduz Mehmet Mert, Gurbanov Coshgun, Hadi Hashim Hadi Al-Khafaji, Hancer Ali Akin, Harac Hadice, Harmankaya Iraz, Hasanli Alakhbar, Hasanova Shahrizad, Hasanovaa Shahrizad, Hashemi Ayshan, Haydarov Zaur, Hazar Fatma, Humeysa Eylul, Huseynli Mammad, Huseynov Elnur, Huseynov Fikret, Ibrahim Kayra Yildirim, Ibrahimli Emil, Ideci Ceren, Igdis Ensar, Irem Gulfidan, Irmak Tuna, Ismayilov Huseyn, Ismayilzade Mahammad, Jahangirov Mahammad, Jannatova Fatima, Jomardov Choshgun, Karatas Tanem, Laura Lisenkova, Mahammad Ahmad, Mahmood Dawood Salim Al-Shawak, Makhmudov Pasha, Malikov Mehman, Mammadli Ughur, Mammadova Shirin, Mammadrzayev Aslan, Mammadzade Amin, Mammadzade Yusuf, Mansurov Mustafa, Mehdiyev Saim, Melak Mohammed Hameed Hamed, Miragayev Ali, Miray Ceylan, Moamel Mushtag Idan, Muhammet Emin Yildiz, Mukhammedemir Rakhamanov, Musayev Abdulla, Mustafa Tuncel, Naghdi Mohammedreza, Nehir Alkan, Ngahdan-Aliyev Vugar, Nikoloz Denisenko, Orujov Jabrayil, Ozturk Eylul Nefes, Poyraz Hurriyetoglu, Qanizade Said, Rabia Elif Oner, Rahimzadehmansourkhani Mohsen, Ramin Jafarov, Rana Nil Cholak, Receb Tofikov, Rozita Nazerzadeh Ojegaz, Ruslan Rinat, Rustamzade Tunar, Salim Muslimov, Sarikaya Ayshe Nur, Sariyev Farid, Selma Akin, Seyar Leyana, Seyfullah Safir, Shimiyev Huseyn, Shkurov Kerim, Soltanov Rahman, Sunar Kayaci, Sunila Mughal, Taghreed Thamer Khudhari Al-Khailani, Tagiyev Talib, Tagride Tehamer Kehedhaer, Tarcivan Rahim, Tarcuvan Rahim, Tucenaz Teke, Tunnaz Nasiri, Ugur Ege, Umut Kozan, VepkhviaTsikvadze, Yahya Mohmoud, Yaren Akgul, Yasin Tekin, Yoruk Omer Asaf, Yusifli Sanan, Yussupov Zaurbek, Zarha Fathi, Kenan Ilker Ergin, Araf Kolemenoglu, Barno Khalilova, Berat Sonmez, Bolatuly Damir, Eylul Arslan, Hashimli Sarvin, Hussein Khudhar Nsaif Dulaimi, Jafer Farsi Khadimi Al Ezairej, Ozgur Enes, Rezo Gachechiladze, Zehra Torun, Aliyev Elsavar, Apayev Badri, Elif Peker, Enes Kerim Mazgal, Jahangirov Shahin, Karimov Goja, Kuluchlu Humeysa, Mammadli Farid, Nurzhan Albina, Vahadov Safarali, Abbas Raad Hussein Ali, Abdirakhman Sabyrzhan, Abdullazada Kurdoglu, Abicanov Isajon, Ahamed Ali Abbod, Ahmadov Fariz, Akhmadov Ali, Akhmadov Elton, Akol Hira Nu, Akram Qays Ghadhban, Aksu Berat Ozcan, Ali Qasim Bandar Bandar, Ali Zafer, Alimuradov Saydar, Aliyev Agadada, Aliyev Ali, Aliyev Maqammed, Allahverdiyev Vali, Ameer Huseyn Ali, Amirshahov Natiq, Ammar Jabbar Hasan, Anas Khuhair Abbas, Aras Pirmammadov, Aras Toprak Aldemir, Arda Tunc, Asgerov Ugur, Aslanov Elman, Assimzhanov Ramzan, Atesh Arin Yildirim, Azzallhu Muhammad Fadhel, Babayi Mumin, Badalov Sanan, Beyza Erdag, Bilal Goksu Ozyilmaz, Borisov Denis, Denis Ilonov, El Joumaili Bassim, El Joumaili Zakarik, Elanur Odabash, Emes Muammet, Emine Helin Hamzaoglu, Esgerli MAkan, Eslem Tekin, Fatih Onur Colakoglu, Ferda Ada Erichli, Gaseim Muammar, Gasimov Rafig, Gazel Karatash, Ghvtiso Zakareisvili, Girigory Kraselnik, Guluzada Mahammad, Haciyev Pasha, Hamed Majid Jawad, Hamzaye Sanan, Hasan Ghassan Kadhimi, Hasti Amoozadi, Hatice Karaaslan, Hunerli Omer Bugra, Husamet Arifolu, Huseynov Niyazi, Hussein Jameel Sachit, Ibadzade Vakil, Ibrahim Muhammde Mostafa, Ibrahim Omar Abdulkareem, Ilayda Gulkiz Demirji, Ilkbahar Ruzgar, Isgandarli Elgun, Islamli Aykhan, Khalilov Adam, Luka Sadoveanu, Mahmut Aybars Dmir, Mamadli Gadir, Mammadov Elshan, Mehdiyev Nihad, Micheal Mannol, Mina Nur Zengin, Mirach Efe Bozkan, Miraliyev Ali, Muhammed Musa Akkush, Murat Shukurov, Musheer Mazyed Mahgoob Mahgoob, Mustafa Chinar, Mustafa Jamal Mohmaammed, Mustafa Mohammied, Nagdiyev Faiq, Nasirov Farid, Odiladze Nikoloz, Oguz Kaan Karaermish, Omer Atash, Onur Papuc, Oznur Kizilcik, Pirili Aslan, Putkaradze Luka, Razmemed Bori, Reza Armajan Xodadadi, Rumeysa Sanbaz, Rustamli Allakhverdi, Safarli Zaur, Sahin Mustafa, Saif Ahmed Hussein, Salamov Mammadi, Sarsenbay Abdulkhamid, Shukurov Mahammad, Sudenur Aydin, Teimuraz Butskhrikidze, Valentin Girgorov, Valiyev Ibrahim, Yahya Asaad Abdulwahhab, Yergali Dauren, Younus Raed Aboul Abdulkareem, Yousif AlaaAbdullah Razzaq, Yunus Emre Ekmekci, Yusuf Geyik, Zehranur Emine Demiryol, Zeren Isci, Zeynep Naz Kaya, Zeynep Su Temel, Zura Botchorishvili, Abdul Manan, Cennet Parlak, Emrakh Farkhodov, Huseynli Nihad, Mehmet Ertugrul Kaya, Qurbanova Aida, Yusuf Kurt, Zainab Abur Gafar Gubar, Abbasov Ramiz, Abdulkharam Mirzoyev, Abdullah Faleh Hasan Al-Mahdawi, Abdullayev Ulvi, Adiman Kerem, Agadadashov Mahammad, Ahadi Iman, Ahmadov Emin, Ahmed Ramadan, Ahmet Efe Sevin, Akhmet Aibol, Akin Yilmaz, Aleksey Vasilinko, Aleq Sovyanin, Ali Akbar Hasan, Alijanov Mahammad, Alimurat Khodjaev, Alin Parvu, Aliyev Elcin, Allahverdiyev Gurban, Allahverdiyev Sarvan, Ameer Samer Mohammed, Amine Nur Turgu, Andy Chippa, Aqeel Saleem Oudah, Asgarov Samad, Askhatov Ayimbek, Atamirzoyev Aliboba, Ayshe Saribash, Baqer Jabbar Taher, Berkay Ust, Bilal Sohail, Bilal Zuhair Saad, Busra Bugdayci, Caliskan Ulku Melek, Danaoglu Mustafa Emir, Danato Bagalashvili, Darzhaje Ruqayya, Egemen Ata Tozan, Ehab Al Hashimi, Ekaterina Russov, Eminli Raqif, Evgeni Petrov, Fadhil Dheyaa Oudah, Fouad Abdulhamza Jaafear, Gega Tcheishvili, Giorgi Iarajuli, Gogsadze Giorgia, Guliyev Rasul, Haamid Jihad, Hasan Salah Jasim, Igdis Irem Nur, Igor Cherishev, Imameddin Per Muhammed, Iosef Chkoudze, Irem Nur Yildiz, Irmak Nazli Karan, Jahan Mohpar, Jan Raha, Javohirbek Sharipov, Kader Turhan, Kartbay Madiyar, Kgr Humeyra Eylul, Kocaispir Ahmet Faruk, Kurmangali Shynggys, Kuvobchbek Turaev, Mahdi Hssein Hadi, Mahmoud Heshmat, Manowarul Hasnat, Mansour Ramadan, Mehmet Akif Yetkin, Mekhtiyev Rasim, Milea Sebastian - Vasile, Mohammed Khudhari Jebur Al-Mamoori, Muammet Isa Karadeniz, Muhammad Mehti Shahin, Muhammed Albakar, Muqtada Ahmed Muhammed, Musaoglu Rafig, Musaoglu Rafig, Mustafayev Rasim, Nazar Hojaev, Necati Turan, Nejat Nabipur, Nelu Ivan, Nerguy Subatay, Osmanov Alimurad, Ozyildirim Mihrab, Polat Muhammet Emin, Qadjibekov Muratkhan, Rahim Kureshi, Raj Saha, Rasim Taha, Read Raheem, Rifat Alui Romjan, Sabbeer Khamid, Sahim Kadim Sahm, Said Amiri, Sana Falakinafchi, Saribalayev Hasan, Sergeyev Konistantin, Shota Morchiladze, Soyler Lutfi Efe, Talgat Ospanguli, Tarik Babyigid, Tchintcharauli Giorgi, Umd Tefik Oztoprak, Vlodimr Konstantinov, Yousif Adil, Zaghirov Almurat, Zholdoshev Melis, Karimli Isfandiyar, Ertash Firat, Hajizade Kubra, Musazade Tajaddin, Aliyeva Fatima, Alperen Altintash, Cinar Metin Yuce Er, Elif Nur Tuylek, Gursel Zeren, Ideci Eren, Kaplan Hasan Ali, Karkrmish Selin, Mammadov Islam, Ozgul Ozum, Sagiyev Said, Yigit Emir Kartal, Alp Emirsultan, Batiikan Ilecik, Berikuly Bxultan, Ismayilov Murad, Kandemir Ceren, Kerem Ishci, Kostica Adrian, Nazar Cholakchoglu, Saadet Omrum Gurshen, Abbas Huseyn Ali, Abdul Rahman, Abdullah Muhammad Husseein, Abdullayev Tunar, Abutalibli Jafar, Abutalibli Polad, Ahmad Yousif Muhammad, Ahmadi Mohammad, Ahmet Rejeb Chetin, Akhmadov Farid, Akin Deniz, Akkaya Toprak, Akmet Niiazov, Al-Shadeedi Hussein Hadi Hussein, Alasgarli Ramiz, Ali Alkarrar Faez Alhasan Abdulhasan, Ali Bazeregur, Ali Berk Chulcuoglu, Alimuradova Saida, Aline Mary Ann, Aliyev Yaali, Alizade Sara, Allahverdiyev Royal, Allakhverdiyeva Rovshane, Alp Iraz, Ankita Chavan, Asedov Vuqar, Asedzade Raksana, Asgarov Ali, Ashunchung Martin, Asim Chaghan Arslan, Aslan Dursun, Asya Ajar, Azam Rezaee Vatan, Badri Iluridze, Baneen Madhaloom Ibrahim, Barishhan Ozer, Barut Sayithan, Bayramli Alas, Begpolar Usipov, Berat Durdu, Ceren Su Erciyas, Cherpanov Yahya, Cumanzade Vuqar, Dayan Beray, Demir Belinay Sare, Demir Ecrin, Demir Guler, Dilansena Arikan, Dincer Hasibe Esma, Dmitri Kokin, Doruk Temel, Doruk Yont, Efe Sakal, Efe Samed Keskin, Ejrin Saatji, Ekmekci Yunuz Emre, Elena Onuchina, Elyasa Saydi Kilic, Erdi Dogan, Eslem Chakir, Eylul Asra Can, Farzalizade Mail, Fatima Bilge Shen, Firuza Zahidi, Gadirov Mahabbat, Gambarov Nurlan, Gamze Narin Akgun, Goyushov Oruc, Guliyev Kanan, Gulizade Fatima, Guluzade Fatima, Gurbanli Murad, Gurler Mehmet Aziz, Haciyev Farid, Halil Cetinkaya, Hamit Abbasi, Hancer Arda, Hasan Taskiram, Hasanov Javar, Hassan Essa, Hatica Shahin, Hazi Aqil, Huseynov Emin, Ibarkhimova Khilola, Inga Bujiadze, Irakli Beridze, Irem Yilmaz, Isayev Vidadi, Ismayilov Jabbar, Ismayilov Tagi, Ismayilzade Elmir, Jalal Ud Din, Jmkuadze Tamaz, Kalpakli Melike, Kaplan Bilal Bain, Karatas Nigina, Karimli Ibrahim, Karimov Galib, Karrar Haydar Takleef, Kartal Elanur, Kerem Miray Fatma, Keren Yoleli, Khaligov Namig, Khaludn Karaca, Kohuestani Ali, Kuznetsova Ekaterina, Lyudmila Sulima, Mahmood Dawood Salim, Mammadli Ibrahim, Mammadli Tarlan, Mammadov Badir, Mammadov Mahammadali, Mammadov Qulam, Mariam Muhana Salman, Marie Gisele, Maryam Mohanad Salman Al-Nuaimi, Metehan Gok, Metihan Akkkoc, Mirzayev Aghshin, MohammadJavad Alikhan, Mohammed Ammar Abdul Hadi Al-Janabi, Mohammed Muhi Salman, Mohammedalbaker Ghaith Mahdi Alaraidh, Muhammet Oruc, Muradkhanova Gulzar, Murat Cakan, Musazada Fateh, Mustafa Qasim Kadimi, Mustafayev Samir, Namazov Ali, Nasim Mansouri, Nasirli Amin, Natasha Vagner, Nayira Emdadian, Nazir Ahmad, Nigmadin Sabyrzhan, Nikolay Martinenko, Nino Baujadze, Nisanur Korkmaz, Oguzhan Cifci, Omar Tekin, Ozbir Yavuz Taha, Ozturk Mesut Furkan, Panahzade Taptiq, Parizad Nashipour, Quluzade Zaur, Rabil Mammadov, Rahimi Shabina, Rasha Saddam Hatem, Recep Turkcan, Rohollah Mohammadi, Rohullah Dehqan, Sabiha Humeyra Forishi, Safari Seyfulla, Salmani Sarvenaz, Salmanova Safura, Sandesh Ravindra Poojari, Seher Eylul Arabaci, Sevda Kucuk, Sevim Baki, Sevket Bilgin, Sevval Tegul, Seyidaliyeva Leyla, Shams Ali Sakhai, Shams Hasan Zamil Al-Behadil, Shukurov Elcin, Sila Cankiran, Soylemes Ayshe Ecrin, Sumeyya Erdogan, Togulga Aleyna, Tumay Rabia Nisa, Turan Hasan, Umid Lomanov, Vahidov Alqayit, Valiyev Dayanat, Valiyev Vali, Valizade Aykhan, Vika Gudenko, Vladimer Sanikidze, Yahya Isak Bozbay, Yamakchik Abdulkadir, Yaqubov Zamiq, Yasin Avji, Yolande Djuissi, Yunus Karaoglan, Yusubov Kamil, Zeynalov Elshad, Zeynep Yaya, Mammadov Elshad, Tagizade Ali, Abbasli Miralam, Abbasov Taptig, Abbasov Ugur, Abdullah Yazdani, Abdulsamed Baran Toprak, Abhari Samad, Abudulmarof Mailkil, Adilova Khamida, Afni Cagaana Shu, Agayev Mahir, Agayev Oguz, Ahmed Alaa Jallawee Alankooshi, Ahmed Salah, Aisha Mohi Hussam, Akbarov Amin, Akkali Akhat, Aleksey Matushenko, Ali Hamza Rezazadeh, Ali Kouhestani, Alili Huseyn, Alim Muslimov, Aliyev Khanan, Aliyev Mahammad, Alizade Aykhan, Ananepesov Selimnepes, Andriana Dragan, Arevadze Nika, Askar Bakhytzhanov, Aslanli Gunduz, Aybek Mirzoyev, Azadizade Rahim, Badalov Maftun, Badalov Murad, Balakishiyev Eynulla, Behzod Dilavarii, Bezamodeen Mortazai Haasan, Bitikli Mina Muege, Bolatulu Damir, Ciraqov Elgun, Dadashov Murad, Damirdayova Lyudmila, Duru Metin, Elena Sergeyeva, Ellah Khubeyr, Elyasov Bakhtiyar, Emir Can Inalkac, Emrah Celik, Ergin Tulgatta, Feriha Burca Finer, Gadimov Eldari, Godel Bilal Mirac, Gokhan Demircioglu, Gorken Ahmet Turan, Guder Cinar Efe, Guliyev Adil, Haciyev Rza, Hajra Hameedi, Hasan Onder, Hasanov Eltaj, Hasanov Mekhman, Hashimli Jamal, Himmetoglu Eray, Humeyra Guner Gurel, Huseynli Elgun, Huseynli Timur, Ibrahimova Zeynab, Idris Joel, Idrisova Munavvar, Imomaddin Araz Hamidi, Iqor Nikulov, Isayev Elnur, Ismayilzade Anar, Israfil Ibrahimov, Israfilov Ibrahim, Jafarov Elgiz, Jarmetov Khadija, Jumayev Dilshod, Kazimli Tural, Khamid Bordi Muammar, Kliuchika Roman, Makhmudova Samira, Mamashov Elcin, Mammadov Amil, Mammadov Javid, Mammadov Yashar, Mehbaliyev Rufat, Mehbaliyev Sinan, Mekhtiyev Khalid, Melek Guler Shen, Melike Elif Padak, Mokhpare Nazaripour, Moradi Khana, Muhammad Abdullah Khan, Muhammad Kamran, Muhammed Ali Dalli, Musayev Akbar, Musayev Elgun, Mushra Bilgen, Nahmatov Elcin, Nasirov Hilal, Niyazov Elburus, Omer Ali Karabulut, Omer Faruk Oksuz, Raanya Saad Mezher Al Saadi, Rahimov Avaz, Raoshanalam Reza, Rauf Gasimov, Raul Nizamani, Rojesh Powar, Samad Seyfatov, Sandro Liparteliani, Sarah Salim Mohammed, Saranbayev Aishagul, Seyidsade Ali, Shahid Mohammad, Shirinov Ibrahim, Shishenbayev Damir, Soltanli Salah, Soltanov Said, Sonia Pakhi, Sotnikov Ruslan, Temel Mirza, Temuri Kashia, Tohirjon Kumarov, Tomarov Binyamin, Tur Nisanur, Turana Azizova, Twomanhi Rajzha, Umid Lomanov, Yahya Azimi, Yildiz Bilal Omur, Yunis Ibrakhimov, Yusibli Turqut, Yusuf Efe Isiklar, Zeynab Khalid, Zinulla Alikhan

Alpagut ID, ustalık derecesi, korgan ve antrenör, sporcular AID siciline bağlandığında burada görünecek. O zamana kadar sporcu, protokollerde yazılan addır; farklı yazılışlar Federasyon tarafından birleştirilmiştir.

Ayrıca bakınız: Sonuçlar · Sıralama · Dünya Şampiyonları · Doğrulama Merkezi

Dünya Alpagut Federasyonu — Alpagut sporunun uluslararası yönetim organı, 2014 yılında kurulmuş, 50+ ülkede temsil edilmektedir.

Alpagut’u Tanıyın